Mikołaje na nowym moście toruńskim

28 czerwca 2013

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność poinformować, że XI Półmaraton św. Mikołajów będzie wydarzeniem wyjątkowym i historycznym. Wyjątkowym dlatego, że po raz pierwszy w swojej jedenastoletniej historii trasa przebiegać będzie przez nowopobudowany most w Toruniu, a jest to największy i najnowocześniejszy most zbudowany po II Wojnie Światowej w Polsce.
Biegacze, co należy podkreślić, na samym moście i obiektach towarzyszących pokonają dystans ponad 4 kilometrów. Historyczność tej chwili jest oczywista, gdyż będzie to pierwszy i prawdopodobnie ostatni bieg organizowany na tym moście.

art_2013_06_27_most_0

W tym wyjątkowym wydarzeniu wszyscy będziemy mogli aktywnie uczestniczyć. Sądzimy, iż rzesza ponad trzech tysięcy świętych mikołajów w sposób godny i odświętny doda splendoru otwarciu najdłuższego mostu w Polsce. Stąd też szczególnie gorąco zachęcamy do udziału w naszej imprezie i mamy nadzieję, że ta niepowtarzalna formuła biegu przyciągnie jak najwięcej biegaczy.

Zachęcamy do obejrzenia wizualizacji mostu na stronie Urzędu Miasta Torunia oraz do zapoznania się z nowym regulaminem imprezy. W tym miejscu pragniemy jedynie wskazać, iż jesteśmy zmuszeni przenieść termin biegu o tydzień i odbędzie się on w dniu 8 grudnia o godzinie 11. Wszyscy zawodnicy na miejsce startu zostaną przewiezieni podstawionymi autokarami.

Strona internetowa Półmaratonu Św. Mikołajów:
http://biegmikolajow.pl/

Ze sportowym pozdrowieniem

Grzegorz Krzysztof Flis
Prezes Stowarzyszenia Maraton Toruński

Comments

comments

« Powrót

Zobacz również

Newsletter

Bądź na bieżąco korzystając z naszej subskrypcji. Wpisz swój adres e-mail, będziemy informowali Cię o wszystkich wydarzeniach.
Copyright maratontorunski.pl
%d bloggers like this: