XV KLUBOWE MISTRZOSTWA POLSKI

16 października 2014

W chwili obecnej do XV Klubowych Mistrzostw Polski zgłosiły się 3 kluby:

  • Klub Biegowy Pędziwiatr Białystok
  • Warszawiaky
  • Zadyszka Oświęcim

Termin zgłaszania się do rywalizacji klubowej mija w niedzielę – tj. 19.10. – wszystkie drużyny chętne do udziału prosimy o wysłanie zgłoszeń na adres m.walentynowicz@maratontorunski.pl lub faksem na numer (56) 623 01 62

Drużynę można też osobiście zgłoszić w biurze Stowarzyszenia Maraton Toruński znajdującego się przy ulicy Mickiewicza 142/4.
Biuro czynne dzisiaj między 10:00-16:00 i jutro między 10:00-16:00.

W poniedziałek o godzinie 15:00 ostatecznie opublikujemy listę klubów biorących udział w tej konkurencji.

Fragment z regulaminu :

  • XV Klubowe Mistrzostwa Polski w Maratonie

Prawo startu mają członkowie klubów i innych podstawowych ogniw organizacji kultury fizycznej. Pod pojęciem klubu rozumie się jednostki wymienione w ustawach: o wolontariacie, o kulturze fizycznej oraz o stowarzyszeniach. Swoje członkostwo zawodnicy muszą udokumentować legitymacją członkowską lub zaświadczeniem potwierdzonym przez władze klubu. W reprezentacji klubu może startować od 3 do 6 zawodników zgłoszonych w Biurze maratonu, potwierdzonych przez władze klubu na 7 dni przed startem. Klub może zgłosić więcej niż jeden zespół klubowy. W takiej sytuacji każdy zespół klubowy oceniany jest odrębnie. Trzy najlepsze czasy, które uzyskają w maratonie najlepsi zawodnicy danego klubu decydują o pozycji klubu w mistrzostwach. Zwycięża klub, który zdobędzie najniższy łączny czas. Przy równej łącznej sumie czasów decyduje miejsce najlepszego zawodnika z klubu. Deklaracje o przynależności klubowej muszę być dostarczone do Biura Maratonu najpóźniej na 7 dni przed maratonem.

Comments

comments

« Powrót

Zobacz również

Newsletter

Bądź na bieżąco korzystając z naszej subskrypcji. Wpisz swój adres e-mail, będziemy informowali Cię o wszystkich wydarzeniach.
Copyright maratontorunski.pl
%d bloggers like this: